Katarzyna Dorocińska na czele marketingu i komunikacji w 7R
Katarzyna Dorocińska objęła nowo utworzone stanowisko head of marketing and communications w firmie 7R.

Do głównych zadań Dorocińskiej należy wypracowanie i wdrożenie nowej strategii marketingu i komunikacji dla marki 7R. Stojąc na czele działu marketingu i komunikacji odpowiada za kreowanie i umacnianie wizerunku marki dewelopera oraz jego obiektów.
25 lat doświadczenia
Dorocińska ma 25-letnie doświadczenie w obszarze projektowania graficznego, PR i marketingu, które zdobywała w Polsce, Anglii i Rosji. Przed dołączeniem do 7R przez siedem lat pełniła funkcję dyrektora ds. komunikacji i marketingu w Colliers International w Warszawie, gdzie m.in. powołała i rozwinęła dział property marketingu. Kierowała zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie strategii oraz kampanii marketingowych i komunikacyjnych Colliers, a także działania wspierające sprzedaż i budowanie marki osobistej ekspertów firmy.
- Aby jak najlepiej pokazać przewagi konkurencyjne oferty 7R, takie jak proekologiczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz wysoka jakość produktu, przygotowujemy nową strategię naszej marki. Procesowi przewodzi Katarzyna, która dołącza do zespołu w ważnym momencie silnego rozwoju 7R. Bardzo się cieszę, że witamy tak wielki talent na naszym pokładzie. Jestem przekonany, że jej profesjonalizm, znajomość i wyczucie branży nieruchomości, w połączeniu ze zmysłem estetycznym, to gwarancja dalszych sukcesów marki 7R - komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes 7R.
Wcześniej Katarzyna Dorocińska związana była z branżą reklamową, w której zdobywała doświadczenie jako dyrektor kreatywny w moskiewskiej grupie Ascott, czy senior art director w agencji LOWE GK.
Dorocińska ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych, a w ubiegłym roku obroniła na tej samej uczelni doktorat w zakresie sztuk plastycznych, w dyscyplinie – sztuki piękne.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Katarzyna Dorocińska na czele marketingu i komunikacji w 7R