Miniserial szpiegowski „Uczciwa kobieta” w Ale kino+
W środę 4 marca br. na antenie Ale kino+ zadebiutuje sensacyjny miniserial „Uczciwa kobieta”. Produkcja emitowana będzie w cyklu „W roli głównej: kobieta”.

Serial „Uczciwa kobieta” („The Honourable Woman”) opowiada o losach Nessy Stein (w tej roli Maggie Gyllenhaal), która w młodości była świadkiem zabójstwa swojego ojca przez zbrojne ramię Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Obecnie jako szefowa fundacji bierze udział w negocjacjach pokojowych na Bliskim Wschodzie.
Widzowie Ale kino+ obejrzą dziewięcioodcinkową produkcję w cyklu „W roli głównej: kobieta”. Premierę zaplanowano na 4 marca br. Serial będzie nadawany w środy o godz. 20.10.
Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w 2014 roku udział kanału Ale kino+ w rynku telewizyjnym wynosi 0,17 proc. (zobacz dane).

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Miniserial szpiegowski „Uczciwa kobieta” w Ale kino+