SFD nowym partnerem Reprezentacji Polski w ampfutbolu
Marka SFD została nowym partnerem Reprezentacji Polski w ampfutbolu. W ramach współpracy producent odżywek i żywności dietetycznej otrzymał tytuł Oficjalnego Partnera Reprezentacji i od teraz będzie wspierać zespół podczas rozgrywek.
.webp)
Amp Futbol to odmiana piłki nożnej dla zawodników po amputacjach oraz z wadami kończyn. Dyscyplina ta cieszy się rosnącą popularnością wśród kibiców, a Reprezentacja Polski może pochwalić się wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej.
W ramach współpracy logo SFD będzie widoczne podczas meczów oraz turniejów, w tym nadchodzącego Amp Futbol Cup, który odbędzie się już w dniach 28-29 czerwca. Oprócz działań wizerunkowych planowane są również inicjatywy wspierające rozwój ampfutbolu w Polsce.
– Najważniejszym celem marki SFD jest wspieranie ludzi w drodze do realizacji ich celów. Ampfutbol to nie tylko sport na najwyższym poziomie, ale też prawdziwa inspiracja dla tysięcy osób. Zawodnicy pokazują siłę charakteru i wytrwałość – wartości, które są nam szczególnie bliskie. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak wyjątkową drużyną – mówi Mateusz Pazdan, CEO SFD.
– Nawiązanie współpracy z marką SFD, to dla całego środowiska duże wyróżnienie. Jako zawodnicy mamy tylko pozytywne doświadczenia z produktami tej firmy, a teraz możemy wspólnie odnosić kolejne sukcesy. Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy zauważeni i wierzę, że dzięki tej współpracy nasza forma będzie jeszcze wyższa – dodaje Łukasz Miśkiewicz, kapitan reprezentacji Polski w ampfutbolu.
Dołącz do dyskusji: SFD nowym partnerem Reprezentacji Polski w ampfutbolu