W telewizji wPolsce24 kolejny program jak w TVP Info
Na antenie telewizji wPolsce24 (Fratria) zadebiutował program „Młodzież pyta”, którego nazwa i formuła kojarzą się z cyklem „Młodzież kontra” od lat emitowanego w TVP. Nowy magazyn prowadzi Marta Kielczyk.

Gościem pierwszego wydania „Młodzież pyta” był europoseł PiS Waldemar Buda. W pierwszej części Marta Kielczyk pytała go zarówno o bieżące sprawy polityczne, jak też początki jego kariery.
W drugiej części pytania politykowi zadawały młode osoby obecne w studiu.
Premierowy odcinek „Młodzież kontra” został pokazany w niedzielę o godz. 18.20. Kolejne mają być emitowane co tydzień o tej porze. Program jest realizowany w nowym studiu telewizji wPolsce24, o starcie którego informowaliśmy w sobotę.
CZYTAJ TEŻ: Magdalena Ogórek z nowym programem w telewizji wPolsce24
Nazwa i formuła kojarzą „Młodzież kontra” się z magazynem „Młodzież kontra... czyli pod ostrzałem”, który na antenach TVP3 i TVP Info jest obecny od ponad dwóch dekad (z przerwą w latach 2018–2023). Przy czym tam publiczność stanowią działacze młodzieżówek najpopularniejszych partii.
„Młodzież kontra” to kolejny program telewizji wPolsce24 przypominający produkcje TVP. Od startu stacji we wrześniu ub.r. jej głównym programem informacyjnym są „Wiadomości” emitowane codziennie o godz. 19.30, zaś w połowie stycznia na antenie pojawił się „Tele-ekspres”, który można ogląda o 16.50.
Z kolei w niedziele wieczorem nadawana jest „Strefa starcia Michała Adamczyka”.
Dołącz do dyskusji: W telewizji wPolsce24 kolejny program jak w TVP Info