Google pokazał smartfony Pixel 10. Wydarzenie prowadził znany celebryta
45 mln osób może dostać odszkodowanie od Google'a
Netflix najbardziej angażuje na polskim TikToku. Allegro liderem oglądalności
Business Insider przed Inforem. Ale więcej popularnych serwisów gospodarczych ma inny wydawca
Nowy prezes Cyfrowego Polsatu pewny swego. Co z kredytami?
Pyrrusowe zwycięstwo Solorza? Cyfrowy Polsat i ZE PAK dostały pisma z Cypru
Polsat rośnie reklamowo. Lżej bez Ligi Mistrzów
Stanisław Soyka nie żyje. TVN przerwał festiwal
Tygodniki opinii jak dzienniki: sprzedaż tylko w dół. Najwięcej straciły „Sieci”
Syndyk Getin Banku pozywa „Wyborczą” i Czuchnowskiego. Już wywalczył zabezpieczenie
Agora zarabia więcej z państwowych reklam. „Wracamy do stanu normalności”
„Gazeta Wyborcza” z rekordową liczbą subskrybentów. Druk ciągnie w dół
"NJU. Najprościej". Sieć promuje internet stacjonarny
pro/porcja z kolejnym projektem dla Huawei
Krzysztof Kamiński dołącza do El Padre jako szef działu kreacji
Bliskość, bezpieczeństwo i zaufanie w nowej kampanii Durex i FES
Z TOK FM odchodzi szef publicystyki. Pracował ponad 20 lat
Zdrożeją reklamy w stacjach Grupy ZPR Media
TOK FM w nowej odsłonie internetowej. "Ta premiera jest krokiem milowym"
Radiowa Agora rośnie także poza reklamami. TOK FM z kolejnym rekordem subskrypcji
CK Mediator klientem WEC Communication
Marta Januszkiewicz communication managerką w monday group
Audi wybiera Big Picture
Michał Kwietniewski z awansem w Lighthouse
Mariola Chrzonszcz business development directorką w Kantar Polska
Generacja Z w social media. Jak radzą sobie z tym pracodawcy?
Za co klienci cenią dyskonty i hipermarkety?
Polacy coraz częściej wybierają piwa bezalkoholowe
Apel w sprawie nowego szefa UKE. „Kluczowa jest jego pełna niezależność”
Synowie Zygmunta Solorza z czerwoną kartką w kolejnej spółce
T-Mobile Polska zarabia więcej. Przybyło ponad pół miliona klientów
Wyciekła możliwa data premiery iPhone'a 17. To już niedługo
Goniec ujawnił nagranie, które miało nie istnieć. Według szefa PZPN
Twórca ChatGPT o bańce AI: "Inwestorzy za bardzo się ekscytują"
Elon Musk woli biznes od polityki. Da pieniądze na kampanię J.D. Vance’a?
CCC na zakupach odzieżowych. Przejmuje dwie sieci sklepów
Autorka „Chłopek” dostanie więcej. Dogadała się z wydawcą
Dokument o Frizie i Wersow jesienią w kinach. Reżyserem były dyrektor programowy TVP
Nie żyje Andrzej Werner. Przez lata pisał w „Filmie na Świecie” i „Kinie”
Pomimo narastającej niepewności w światowej gospodarce, blisko dwie trzecie (65%) Polaków nie obawia się o swoje miejsca pracy, wynika z sondażu przeprowadzonego przez Homo Homini.
Po raz trzeci z rzędu Lech Poznań zwyciężył w rankingu "Ekstraklasa Piłkarskiego Biznesu" przygotowanym przez firmę doradczą Ernst & Young.
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie wrześniu, na PO zagłosowałoby 35,1 proc. Polaków; PiS mogłoby liczyć na 29,6 proc. poparcia, SLD na 13,7 proc., a Palikot na 7,6 proc. - wynika z sondażu firmy Estymator.
Andrzej Anterszlak został kierownikiem jednego z zespołów badań ilościowych w Ipsos Marketing.
Większość Polaków (72 proc.) w pracy lub na uczelni najczęściej zjada to, co zabierze ze sobą z domu - wynika z badania ARC Rynek i Opinia.
85 proc. Polaków odczuwa stres i niepokój na co dzień - wynika z badania TNS OBOP. Takiego problemu nie ma tylko 15 proc. respondentów.
Wydatki na leczenie stają się coraz większym obciążeniem dla gospodarstw domowych. Wynika to z rosnących kosztów opieki zdrowotnej oraz niepewnego stanu gospodarki. Konsumenci ograniczają inne wydatki by finansować leczenie, a także żądają przepisywania im tańszych lekarstw - wynika z badania Deloitte.
Magdalena Felczak objęła funkcję PR managera w ARC Rynek i Opinia.
Polaków najczęściej spotykają takie przejawy braku rzetelności firm, jak nieterminowość dostaw towarów i usług oraz ich niska jakość. Najwięcej przypadków niesolidnego postępowania konsumenci odnotowali w handlu detalicznym i hurtowym - wynika z badania Millward Brown SMG/KRC.
49 proc. Polaków uważa, że fuzje lub przejęcia firm w sektorze energetycznym odbijają się negatywnie na cenach produktów i usług dla klienta - wynika z badania PBS DGA na zlecenie On Board PR Ecco Network.
Polki oceniają jako pierwszy stopień nie do piekła, lecz do wiedzy i przygody. Według respondentek ciekawość pomaga zrozumieć świat oraz mobilizuje do samodoskonalenia - wynika z badania TNS OBOP.
Gemius rozszerzył dział sprzedaży i marketingu o stanowisko brand managera. Zostały na nie powołane trzy osoby, które pracowały wcześniej w firmie: Marcin Mazurkiewicz, Robert Różycki i Aleksander Szafaryn.
Stacje TVP 1 i TVN 24 w dniu wyborów parlamentarnych 9 października br. przekażą widzom wyniki tego samego badania exit poll. Na zlecenie obu nadawców sondaż przed lokalami wyborczymi przygotuje instytut TNS OBOP, dotychczas pracujący tylko dla TVP.
Dwie trzecie polskich internautów ma konto osobiste, z czego co czwarta osoba w PKO BP. 67 proc. posiadaczy konta korzysta z niego w sieci.
W ciągu ostatniego roku 32 proc. Polaków spotkało się z nieuczciwym dostawcą towarów lub usług - wynika z badania Millward Brown SMG/KRC. Najczęstszą formą reakcji na brak rzetelności było złożenie reklamacji i zakończenie korzystania z usług przedsiębiorstwa.
Grupa IQS zainwestowała w nowy system telefoniczny, który ma podnosić standardy pracy studia oraz oferować klientom nowe udogodnienia.
34 proc. Polaków zmieniło swoje plany urlopowe pod wpływem deszczowej pogody - wynika z badania ARC Rynek i Opinia.
64 proc. Polaków uważa, że zmiana kształtów własnego ciała i ból fizyczny w celu poprawienia piękna jest niedopuszczalny. Natomiast eutanazji i homoseksualizmu nie toleruje tylko mniej niż 30 proc. osób w naszym kraju.
Markę T-Mobile rozpoznaje już trzy czwarte Polaków. Natomiast spontanicznie jako operatora telefonii komórkowej wymienia ją 43 proc. osób.
Internet oraz opinie najbliższych są dla Polaków najczęstszym źródłem informacji na temat rzetelności firm – wynika z badania przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC. Najchętniej wybierane są przedsiębiorstwa, których produkty lub usługi łączą w sobie wysoką jakość w przystępnej cenie.
Zapisz się do newslettera