Bardzo dobre otwarcie „Tańca z Gwiazdami 14”. 1,9 mln widzów w Polsacie
Pokazany w niedzielę wieczorem w Polsacie pierwszy odcinek 14. sezonu show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oglądało średnio 1,89 mln osób. Jest to o 640 tys. oglądających więcej niż miał debiut poprzedniej odsłony pokazany w poniedziałek - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.
W niedzielę, 3 marca br. o godz. 20.00 Polsat pokazał pierwszy odcinek 14. edycji rozrywkowego programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Średnia widownia jego emisji wyniosła 1,89 mln osób. Przełożyło się to na 14,64 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 11,55 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.
>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę
Przynajmniej przez 1 minutę odcinek śledziło 4,29 mln osób w grupie 4+.

Dla porównania, otwarcie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nadane półtora roku temu (29 sierpnia 2022 roku) śledziło o 640 tys. osób mniej. Było to 1,25 mln widzów, co dało stacji odpowiednio 10,35 proc., 8,81 proc. i 8,47 proc. udziału. Wówczas program oglądać można było w poniedziałki o 20.00.
„Taniec z Gwiazdami” to program produkowany na podstawie formatu „Dancing with the Stars” na licencji BBC Worldwide. W widowisku biorą udział pary złożone z osobowości medialnych oraz zawodowego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują przygotowany taniec. O końcowej klasyfikacji danego duetu decydują jurorzy oraz telewidzowie.
W 14. edycji widowiska występuje 10 par: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maciej Musiał i Daria Syta, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.
Uczestników ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda. 14. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” prowadzi duet Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.
Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2023 roku wyniósł 6,94 proc.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: Bardzo dobre otwarcie „Tańca z Gwiazdami 14”. 1,9 mln widzów w Polsacie