GPD Agency & Film Studio z nową kampanią reklamową dla marki Proste Historie
Właśnie wystartowała kampania reklamowa przygotowana dla marki Proste Historie, należącej do firmy Iglotex. Komunikację przygotowało GPD Agency & Film Studio.
DO EMISJI W PONIEDZIAŁEK
Nowa platforma komunikacyjna oparta jest na claimie „Wiemy, co w życiu ważne”. Celem spotów reklamowych było pokazanie, że warto oszczędzać czas na przygotowywaniu posiłków po to, aby przeznaczyć go np. na jogowanie, chillowanie i takie tam. Zwłaszcza, gdy „Warzywa na patelnię” marki Proste Historie to prosty w składzie, smaczny i w mig gotowy posiłek.
W ramach kampanii GPD Agency & Film Studio stworzyło koncepcję kreatywną oraz scenariusz i wyprodukowało dwa spoty 15 s, dwa skróty 6 s, sesję foto oraz trzy KV. Produkcja materiałów video zrealizowana przed GPD Film Studio zajęła jeden dzień zdjęciowy.
Iglotex jest stałym klientem GPD Agency.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: GPD Agency & Film Studio z nową kampanią reklamową dla marki Proste Historie