Magdalena Maksymiuk: z FleishmanHillard do Remarkable Ones
Do zespołu agencji Remarkable Ones dołączyła Magdalena Maksymiuk, obejmując stanowisko junior communication consultant. Poprzednio pracowała w agencji FleishmanHillard.
 
                                Magdalena Maksymiuk wesprze firmę w realizacji bieżących projektów komunikacyjnych w obszarze nowych technologii. Będzie odpowiedzialna za realizację projektów public relations, content marketing oraz influencer relations dla obecnych klientów agencji oraz wesprze działania new biznesowe.
Maksymiuk doświadczenie w branży PR zdobywała w agencji FleishmanHillard, gdzie realizowała projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej. Pracowała dla firm takich jak Philips, Gaspol czy DuPont, a także instytucji publicznych, w tym dla Urzędu Marszałkowskiego Woj. Podkarpackiego.
Studiowała logistykę mediów na Uniwersytecie Warszawskim.
 
                     Szukaj
Szukaj Newsletter
Newsletter



 
                                                                                                                 
                                     
                                     
                                     
                     
                     Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
                Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”     Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
                Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?     Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
                Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?     Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
                Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu      Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
                Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku     
                         
                         
                         
                        
Dołącz do dyskusji: Magdalena Maksymiuk: z FleishmanHillard do Remarkable Ones