„Można jeść na okrągło” w reklamach wędlin Indykpol (wideo)
Rozpoczęła się kampania reklamowa mięsa i wędlin produkowanych przez Indykpol. Akcja, przygotowana przez agencję So What i dom mediowy Codemedia, przebiega pod hasłem „Można jeść na okrągło”.
W kampanii promowanych jest pięć produktów Indykpolu: mięso z indyka na kotlety, biankę, parówki Jedynki, pasztet dworski oraz parówki z indyka. Reklamy podkreślają zalety każdego z nich.
Akcja od początku marca jest prowadzona w telewizji (TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat, wybrane kanały tematyczne), prasie, internecie oraz punktach sprzedaży. Potrwa do 5 kwietnia.

Kreacją i produkcją reklam zajęła się agencja So What, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Codemedia.
Kampanie reklamowe
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: „Można jeść na okrągło” w reklamach wędlin Indykpol (wideo)