Radio Akademia nowym szkoleniowym projektem Grupy ZPR Media
Wystartował projekt szkoleniowy Radio Akademia uruchomiony przez stacje radiowe Grupy ZPR Media. Dla najlepszych absolwentów przewidziano możliwość realizacji stażu, praktyk i zatrudnienia w jednej ze stacji Grupy Radiowej Time.

Radio Akademia skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o pracy w radiu i chcą w praktyce poznać to medium od kuchni.
Szkolenie trwa trzy miesiące i obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu.
Koordynatorem projektu jest Norbert Bieńkowski. Wykłady, zajęcia i warsztaty poprowadzą: Piotr Bukowski, Michał Celeda, Andrzej Descours, Artur Jarząbek, Andrzej Jaszczyszyn, Katarzyna Nowakowska, Anna Paluszek, Beata Piekarska, Jacek Prusinowski, Marcelina Przeździęk, Kamil Rutkowski, Piotr Rzepka, Krzysztof Skrzypkowski, Olgierd Wojtkowiak i Maciej Woźnica.

 Szukaj
Szukaj Newsletter
Newsletter



 
 



 Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
 Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”  Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
 Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?  Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
 Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?  Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
 Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu  Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
 Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Radio Akademia nowym szkoleniowym projektem Grupy ZPR Media