„Rzuć wyzwanie wakacyjnym plamom” w kampanii odplamiaczy Vanish (wideo)
Reckitt Benckiser Polska w nowej kampanii marki odplamiaczy Vanish przekonuje, że można cieszyć się latem bez obaw o plamy. Działania reklamowe przygotowały agencje Kropka Bordo, Hypermedia, Zenith, Performics i Newcast.

W najnowszej kampanii Reckitt Benckiser Polska promuje nowy wariant marki Vanish – Vanish Gold - produkt, który usuwa 7-dniowe, zaschnięte plamy. Elementem działań reklamowych jest konkurs polegający na przedstawieniu wyzwania rzuconego plamom z Vanish.
Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić produkt Vanish Gold lub Vanish Color Protect Chusteczki Zapobiegające Farbowaniu za minimum 25 zł i zachować paragon, a następnie na stronie wyzwanievanish.pl zamieścić zdjęcie przedstawiające wakacyjne chwile, podczas których przytrafiła się plama oraz opisać wyzwanie rzucone jej z Vanish.
Konkurs „Rzuć wyzwanie wakacyjnym plamom z Vanish” potrwa do 4 września. Co tydzień uczestnicy grają o pięć nagród: 2 rowery miejskie i 3 karty o wartości 300 zł.
Akcja marki Vanish wspierana jest dwoma spotami reklamowymi w telewizji, działaniami w sklepach oraz reklamami internetowymi.
Za ideę kreatywną, kreację i organizację konkursu odpowiada Kropka Bordo, za realizację w internecie - Hypermedia. Kampanię mediową przygotowały Zenith (w internecie i w telewizji), Performics (na Facebooku i YouTube) oraz Newcast (współpraca z blogerami).

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: „Rzuć wyzwanie wakacyjnym plamom” w kampanii odplamiaczy Vanish (wideo)