Smakowita Pajda reklamowana jako „smalczyk w 100% roślinny” (wideo)
Ruszyła kampania reklamowa Smakowitej Pajdy - smalczyku roślinnego wprowadzonego właśnie do sprzedaży przez ZT Kruszwica. Akcję przygotowały agencja Red8 Advertising i dom mediowy Starcom.
W reklamach Smakowitej Pajdy o zaletach tego produktu opowiadają piekarze, mówiąc nieco archaicznym językiem. Podkreślają, że to naturalny smalczyk roślinny o smaku tradycyjnego smalcu, będący alternatywą dla smalcu zwierzęcego. Celem kampanii - prowadzonej pod hasłem „Smalczyk w 100% roślinny!” - jest zbudowanie rozpoznawalności nowego produktu i zachęcenie konsumentów do jego zakupu.
Smakowita Pajda jest dostępna w dwóch wariantach smakowych: z cebulą i jabłkiem oraz z ziołami ogrodowymi. Opakowania produktu zaprojektowała agencja Red8 Advertising.
Akcja reklamowa obejmuje telewizję (TVP, TVN, Polsat i kanały z oferty Atmedió i Discovery - 15-sekundowy spot teaserowy i dwa 30-sekundowe spoty właściwe), outdoor, internet oraz punkty sprzedaży (materiały POS).
Reklamy telewizyjne i outdoorowe przygotowała agencja Red8 Advertising, Spoty - nakręcone i wyreżyserowane przez Filipa Marczewskiego - wyprodukował dom produkcyjny Garaż Miejsce Filmowe, a postprodukcją zajęło się studio Badi Badi. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Smakowita Pajda reklamowana jako „smalczyk w 100% roślinny” (wideo)