Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski team leaderami w Gameset
Agencja gaming marketingu Gameset (grupa LTTM) wprowadziła nową strukturę, w ramach której troje pracowników firmy objęło rolę team leaderów. Na czele zespołów stanęli Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski. Awanse otrzymali także Angelika Adamczuk i Michał Znajewski.
Zespoły agencyjny oraz produktowy w Gameset zostały połączone, a na czele nowego działu jako team leader - agency stanęła Anna Rezner. Do firmy dołączyła w 2020 roku, wcześniej kierowała zespołem w agencji Plej jako account supervisor. W zespole Agency na stanowisko project manager awansowała także Angelika Adamczuk.
Pieczę nad działem talents objął Piotr Śliwiński, który z grupą LTTM związany jest od 4 lat. Wcześniej był talent managerem. W nowej strukturze Śliwiński zarządza pracą talent managerów odpowiedzialnych za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci Gameset oraz zewnętrznymi twórcami i agencjami influencer maketingu.
Gameset tworzy dział games marketingu
Games marketing to nowy dział w ramach struktury firmy. Dział ten odpowiada za relacje, sprzedaż i realizację projektów dla klientów z sektora game dev oraz współprace marek ze studiami i wydawcami gier. Na jego czele stanął Tomasz Miecznikowski, który związany jest z grupą LTTM od czterech lat, wcześniej jako senior talent manager.
Do zespołu Games Marketing przechodzi Michał Znajewski, który awansował na stanowisko sales managera i zajmie się działaniami sprzedażowymi dla klientów z branży gier.
Team Leaderzy zespołów agency, talents i games marketing raportują do Michała Kołodzieja, chief business officera. Piotr Bombol, chief strategy officer kieruje pracami zespołów sales, strategy oraz PR.

Newsletter







Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski team leaderami w Gameset