Ceneo.pl reklamuje się z cadillaciem i klasztorem (wideo making of)
Jak przygotowana została prowadzona obecnie kampania reklamowa serwisu Ceneo.pl, przygotowana przez jego dział marketingu wspólnie z firmami Opcom, Better Film, Diamonds Factory i Starcom? Zapraszamy do obejrzenia materiału z planu reklam.
Bohaterami obecnej kampanii Ceneo.pl są różne osoby, które niezależnie od swoich codziennych nawyków zakupy w internecie zaczynają od tego serwisu. Reklamy pokazują m.in. policjanta i zakonnicę (obejrzyj je i przeczytaj więcej o tej akcji). W przedświątecznych reklamach pojawia się również Święty Mikołaj.
Na casting do kampanii zgłosiło się 250 aktorek i aktorów, a nad spotami przez dobę na planie filmowym pracowało 35 osób. Do realizacji reklam potrzebne były m.in. różowy cadillac, prawdziwy klasztor i kilka zakonnych habitów.

- Dla przykładu ponad 5 godzin prace trwały na moście Siekierkowskim w Warszawie, a na kilka kolejnych godzin zaburzyliśmy spokojne życie braci zakonnych - opisuje Agnieszka Pająk z Ceneo.pl.
Strategię i kreację kampanii dział marketingu Ceneo.pl przygotował wspólnie z agencją Opcom, realizacją reklam zajął się dom produkcyjny Better Film, a postprodukcja firma Diamonds Factory. Natomiast za planowanie i zakup mediów odpowiadają dom mediowy Starcom oraz dział zakupu mediów Grupy Allegro.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu 


Dołącz do dyskusji: Ceneo.pl reklamuje się z cadillaciem i klasztorem (wideo making of)