CNN likwiduje 100 etatów
Amerykańska stacja informacyjna CNN w ramach reorganizacji struktury zlikwiduje około 100 miejsc pracy – podaje Reuters. Telewizja chce wzmocnić swój dział digital kosztem newsroomu.
Stacja CNN w ramach restrukturyzacji połączy zespoły zajmujące się przygotowywaniem informacji i dziennikarstwem online. W planach są także inwestycje w wideo oraz płatne produkty na abonament.
"Budujemy cyfrowy biznes przyszłości o wartości ponad miliarda dolarów" – przekazał w notatce do pracowników dyrektor generalny CNN Worldwide Mark Thompson.
W ramach rozwoju oferty subskrypcyjnej CNN w internecie do końca tego roku ma zostać uruchomiona pierwsza usługa z treściami lifestylowymi i informacyjnymi.
Świat
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: CNN likwiduje 100 etatów