SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa Infor PL bez szefa serwisów internetowych

Łukasz Bielak, szef serwisów internetowych Grupy Infor PL, odchodzi z firmy – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Na inne stanowisko przechodzi Marta Pawłowska. 

Obowiązuje go trzymiesięczny okres wypowiedzenia, a o czasie pełnienia funkcji decydować będzie zarząd – informuje biuro prasowe Infor PL. Firma szuka nowej osoby na miejsce Bielaka.

Bielak w ramach stanowiska odpowiadał za serwisy Infor.pl, Gazetaprawna.pl, Forsal.pl oraz Dziennik.pl.

Bielak od lat specjalizuje się w zagadnieniach prawnych, w Grupie Infor pracuje od blisko 16 lat. W przeszłości pracował dla kilku redakcji internetowych grupy, zajmował się także przygotowaniem i realizacją strategii rozwoju serwisów, a potem był redaktorem naczelnym Infor.pl i Dziennik.pl. Szefem serwisów internetowych firmy został w lipcu br.

Czytaj także: To już oficjalne. Tomasz Pietryga nowym redaktorem naczelnym „Dziennika Gazety Prawnej”

Maria Pawłowska zmienia stanowisko

To nie koniec zmian. Ze stanowiska zastępczyni szefa serwisów internetowych zrezygnowała Marta Pawłowska. Pozostaje ona w strukturach firmy i od sierpnia br. objęła stanowisko redaktora Infor.pl.


 

Dołącz do dyskusji: Grupa Infor PL bez szefa serwisów internetowych

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
Clickbaitami daleko się nie zajedzie
7 1
odpowiedź
User
Clickbajtoza
Ojej
6 0
odpowiedź
User
rekrutacjawewnętrzna
To od kiedy Bielak zastąpi Madajczaka w Gazeta.pl?
0 4
odpowiedź