Paulina Młynarska w magazynie „Sens”
Paulina Młynarska współpracuje z miesięcznikiem „Sens” (Wydawnictwo Zwierciadło). Od wydania sierpniowego, które ukazało się w czwartek 24 lipca br., dziennikarka jest moderatorem dyskusji w rubryce „Debata”.

W ramach „Debaty” na łamach „Sensu” przeczytać można dyskusje na aktualne i budzące emocje tematy. W bieżącym numerze „Debata” dotyczy tego, czy orientacja seksualna ma znaczenie. W rubryce wypowiadają się m.in. Michał Piróg i Piotr Najsztub.
Paulina Młynarska jest dziennikarką kanału TVN Style, gdzie prowadzi „Miasto kobiet”, a także felietonistką magazynu "Grazia". W przeszłości związana była m.in. z Polsat Cafe, TVP2 i Radiem ZET.
W sierpniowym wydaniu „Sensu” zorganizowany został konkurs, w którym wygrać można studia na prywatnej uczelni. Ponadto w numerze są kupony zniżkowe na czesne oraz wpisowe na 35 kierunków studiów.
Sierpniowe wydanie miesięcznika „Sens” ukazało się w objętości 132 stron, w nakładzie 60 tys. egz. i w cenie 9,90 zł.
Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią w internecie (Zwierciadlo.pl, Onet, WP, Facebook, dziennik.pl), radiu (RDC i Chilli ZET) miesięczniku „Zwierciadło” oraz punktach sprzedaży prasy.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Paulina Młynarska w magazynie „Sens”