Sony wprowadzi PS3 z dyskiem 80GB na rynek japoński
Sony poinformowało w czwartek, że wprowadzi na rynek japoński modelkonsoli do gier wideo PlayStation 3 (PS3) z dyskiem twardym opojemności 80GB, większym niż w przypadku obecnie dostępnych tamwersji urządzenia.
Nowy model trafi w Japonii do sprzedaży 30 października w cenie39.980 jenów (około 400 amerykańskich dolarów) - informuje agencjaAFP.
To taka sama cena jaką trzeba obecnie na rynku japońskimzapłacić za wersję z dyskiem twardym o pojemności 40GB, który wrazze wprowadzeniem nowego modelu zostanie wycofany ze sprzedaży.
Sony sprzedaje już PS3 z dyskiem 80GB w Europie, AmerycePółnocnej i Korei Południowej.
Do końca marca przyszłego roku producent zamierza sprzedać nacałym swiecie 10 milionów PS3 oraz 15 milionów przenośnych konsolPlayStation Portable (PSP).
źródło: AFP
Sprzęt

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu 



Dołącz do dyskusji: Sony wprowadzi PS3 z dyskiem 80GB na rynek japoński