Google testuje nowość na stronie wyników wyszukiwania
Google mocniej rośnie poza reklamami. Spadek tylko w jednej kategorii
Google z licencjami dla wybranych wydawców. Na start 20 tytułów
Temu powiększa przewagę nad Allegro
Słowackie telewizje blokują przewijanie reklam. Czy to możliwe w Polsce?
Canal+ ze zgodą Trybunału ds. Konkurencji na zakończenie fuzji
Zmarł reżyser Jerzy Sztwiertnia. Współtworzył seriale i spektakle Teatru TV
Kolejne roszady w TVP Sport. Na liście wielkie nazwiska
Telekamery „Tele Tygodnia” wrócą z kolejną edycją
Magazyny Agory dostępne w Paczkomatach
Dziwny tekst w "Gazecie Wyborczej". O tym, że pisarz na rowerze elektrycznym zabijał zwierzęta
Burda Media Polska zarobiła więcej z reklam i e-commerce. Wyzwania w internecie
Trudniej o pracę w marketingu i mediach. Dla pracodawców liczy się kilka umiejętności
KER: spot promujący Diety od Brokuła utrwala nieodpowiednie stereotypy
Malwina Wędzikowska w reklamie samochodów BYD
Sezon ogórkowy w branży reklamowej. To mit czy rzeczywistość?
Znana audycja wraca na antenę radiowej Trójki. Jednorazowa reaktywacja
Radio ZET w nowym podcaście podpowiada co zrobić, gdy wybuchnie wojna
Radio ZET liderem słuchalności w Warszawie. RMF FM rośnie
Nowy reporter w warszawskiej redakcji Radia ZET
Marta Pokutycka-Mądrala na czele jury konkursu Złote Spinacze 2025
Burson poprowadzi komunikację marki Cellnex
Natalia Wykrota z Walk PR w zarządzie Fundacji Wolności Gospodarczej
Grupa Empik wybrała Lighthouse. Agencja wesprze komunikację korporacyjną
Polacy uważają, że najwięcej na rozwoju AI zyskają big techy
Intel rezygnuje z głośnej inwestycji w Polsce. "Musimy skorygować kurs”
Karol Rabos przeszedł z Ipsos do Kantar Polska
Temu, Media Expert i Lidl najsilniejszymi reklamowo markami
To największa spółka w imperium Solorza. Ile zarobił operator Plusa?
Orange i T-Mobile z zarzutami. Za rabaty w reklamach grożą ogromne kary
Nowa osoba w zarządzie T-Mobile Polska
Gigant kablowy znów nad kreską. Na czym Vectra zarabia najwięcej?
Na wakacjach dalej króluje gotówka
Ile w drugim kwartale przyniósł "podatek od VOD"?
"South Park" wraca z nowym sezonem. Ostrzejszy niż kiedykolwiek
Męskie Granie przerobiło kultowy hit. To promocja serialu „Breslau” w Disney+
Świetna passa Maryli Rodowicz trwa. Wystąpi na MTV Unplugged
W świecie, w którym walka o uwagę konsumenta przypomina wyścig F1, kino oferuje coś, czego nie daje żadne inne medium – pełne skupienie, silne emocje i najwyższą jakość odbioru przekazu. Reklama kinowa, choć stanowi niewielki procent w całościowym media mixie, może odegrać kluczową rolę w domykaniu i wzmacnianiu całej kampanii. Potwierdzają to badania – zarówno w zakresie zapamiętywalności, jak i wpływu emocjonalnego.
Zdecydowanie najpopularniejszymi polskimi serwisami VoD pozostają VoD.pl i TVNplayer.pl. W skali roku sporo zyskały Ipla.tv i TVP.pl/VoD, za to stracił Kinoplex.Gazeta.pl.
W ostatnich miesiącach NK.pl odwiedzało jedynie ok. 9 mln internautów, czyli ponad 3 mln mniej niż w szczycie popularności serwisu. - Model spotkania ze znajomymi z dawnych lat musiał się wyczerpać - komentuje Paweł Karaś.
Pinterest.com odwiedziło we wrześniu 365 tys. polskich użytkowników. To o ok. 50 tys. więcej niż w ostatnich miesiącach, a o 200 tys. więcej niż w lutym br.
Twitter w skali roku zyskał ponad 250 tys. polskich użytkowników i wyprzedził Pingera. Mocno spadł ruch na Blipie, a na Flakerze - praktycznie zamarł.
Po kilku miesiącach nieprzerwanych wzrostów we wrześniu czołowe serwisy zanotowały na urządzeniach przenośnych mniejszy ruch niż w sierpniu. Witryny Gazeta.pl miały więcej odsłon niż serwisy Onetu.
Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn tematycznych w Polsce (wrzesień 2012 - Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w 19 kategoriach, m.in. biznes, erotyka, społeczności, sport, motoryzacja, e-commerce czy informacja?
We wrześniu Google, Onet, WP i Orange oraz Allegro miały mniej użytkowników niż miesiąc i rok wcześniej, a Facebook mniej niż miesiąc wcześniej. Tracąca regularnie na zasięgu NK.pl wypadła z pierwszej dziesiątki zestawienia.
Najpopularniejszym polskim serwisem plotkarskim pozostaje Pudelek.pl, a na popularności zyskuje jego wersja wideo - Pudelek.tv. W skali roku spore spadki odwiedzalności zanotowały Plejada.pl, Plotek.pl i ŻycieGwiazd.onet.pl.
W ostatnich miesiącach Groupon.pl stracił 1,5 mln użytkowników, Gruper.pl - 400 tys., a HappyDay.pl - 100 tys. Przedstawiciele serwisów w rozmowie z Wirtualnemedia.pl deklarują jednak, że ich obroty się nie zmniejszyły.
Zaskakujące promocje Plusa na wakacje. Klienci, którzy zdecydują się na zakup telefonów Samsung, Xiaomi lub realme, mogą zaoszczędzić nawet 1000 zł. Dodatkowo, dostępna jest nowa oferta streamingów – prosta i w atrakcyjnych cenach.
Według Megapanelu PBI/Gemius serwis NaTemat.pl ma miesięcznie od 300 do 600 tys. realnych użytkowników. Szef witryny Tomasz Machała informuje, że wzrost zasięgu serwisu z miesiąca na miesiąc wynosi od 7 do 13 proc.
W sierpniu br. mobilne wersje czołowych polskich portali miały sporo więcej odsłon niż miesiąc wcześniej. Największe wzrosty osiągnęły WP i Orange, Gazeta.pl i o2.pl, za to spadek zanotował Onet.
W sierpniu br. serwisy Google i Facebook odwiedziło więcej polskich internautów niż miesiąc czy rok wcześniej. Za to spore spadki odwiedzalności zanotowały strony Onetu i NK.pl.
Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn tematycznych w Polsce (sierpień 2012 - Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w 20 kategoriach, m.in. biznes, erotyka, społeczności, sport, motoryzacja, e-commerce czy informacja?
W lipcu br. strony Wirtualnej Polski i Orange zanotowały po ok. 5 mln mniej odsłon na urządzeniach mobilnych niż miesiąc wcześniej. Za to wzrosła odwiedzalność serwisów o2 i Allegro.
W lipcu br. czołowe serwisy w Polsce zanotowały mniejszą odwiedzalność niż miesiąc wcześniej. Po 500-800 tys. użytkowników straciły Facebook i YouTube, które wyprzedził Onet.
W czerwcu br. strony Wirtualnej Polski i Orange zanotowały ponad 120 mln odsłon na urządzeniach mobilnych, a serwisy Onetu - 90 mln. Oba portale osiągnęły największe wzrosty odwiedzialności w mobile’u z miesiąca na miesiąc.
Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn tematycznych w Polsce (czerwiec 2012 - Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w 20 kategoriach, m.in. biznes, erotyka, społeczności, sport, motoryzacja, e-commerce czy informacja?
W czerwcu br. YouTube, a także serwisy WP i Orange oraz Interii miały po 200-300 tys. użytkowników. Za to strony Gazeta.pl zanotowały po ponad 100 tys. real users mniej.
Działy biznesowo-finansowe Onetu, Wirtualnej Polski i Interii oraz Wyborcza.biz i Money.pl to najpopularniejsze polskie serwisy biznesowe. W skali roku duży wzrost odwiedzalności zanotowała Wyborcza.biz, a spory spadek - strony Onetu.
Serwis LinkedIn, niedawno uruchomiony w polskiej wersji językowej, w maju odwiedziło 500 tys. użytkowników w naszym kraju. Natomiast GoldenLine stracił w skali roku ponad 200 tys. użytkowników miesięcznie.
Zapisz się do newslettera