Coca-Cola Zero reklamuje męską promocję
Pod hasłem "Go Zero" prowadzona jest męska promocja Coca-Coli Zero.Akcji towarzyszy kampania reklamowa utrzymana w konwencji komiksu.
Trwająca od początku marca promocja konsumencka Coca-Coli Zeroprzebiega pod hasłem "Go Zero". Akcja, w której internetowo lubSMS-owo przesyłać kod z nakrętek butelek tego napoju, skierowanajest do młodych mężczyzn. - Pomimo dojrzałości i odpowiedzialnościcały czas drzemie w nich mały chłopiec, który ma ochotę przeżyć zkolegami prawdziwą przygodę, dlatego proponujemy im zerwanie zrutyną i chociaż chwilowy powrót do czasu nieograniczonej wolności- opisuje Szymon Michalik, kierownik marki. Towarzysząca tej akcjikampania reklamowa, utrzymana w konwencji komiksu przenikającego dorzeczywistości, pokazuje czterech mężczyzn ruszających na podbójUSA.

Akcja reklamowa jest prowadzona w telewizji (m.in. w TVN, TV7,Polsat, TV4, Discovery i Animal Planet), internecie (serwiswww.cokezero.pl,niestandardowe działania z obszaru tzw. rich media w serwisachspołecznościowych Goldenline, Fotka i Grono) oraz radiu.
Kreację kampanii przygotowała agencja Publicis, koncepcjędziałań on-line opracowała agencja K2 Internet, a zakupem iplanowaniem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Newsletter






Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Coca-Cola Zero reklamuje męską promocję