Dyrektorzy z TikToka i Value Media w Wirtualnej Polsce
Do zespołu biura reklamy Wirtualnej Polski dołączają Iga Wachowicz (z domu mediowego Value Media) oraz Rafał Kaniecki (w przeszłości w Meta Platforms i TikToku).
Rafał Kaniecki obejmie stanowisko dyrektora Departamentu Sprzedaży Agencyjnej. Będzie odpowiedzialny za strategię sprzedaży oraz współpracę z domami mediowymi.
Kaniecki od ponad 15 lat związany jest z branżą reklamową i digital marketingiem. Pracował z takimi markami jak Orange, Grupa Żywiec, L’Oréal, Philips, Reckitt Benckiser, Mercedes-Benz, Danone czy Colgate-Palmolive. Ostatnio był kilka miesięcy związany z agencją mar-tech SalesTube (Group One) w roli paid cocial & partnerships directorem w agencji mar-tech Salestube
Wcześniej trzy lata spędził w TikToku, gdzie zarządzał zespołem agencyjnym odpowiedzialnym za region Europy Środkowo-Wschodniej. W swojej karierze przez 8 lat był związany z firmą Meta – jako head of agency Poland & CEE odpowiadał za strategiczne partnerstwa z domami mediowymi.
Iga Wachowicz obejmie stanowisko dyrektorki Departamentu Klientów Strategicznych. Jej zadaniem będzie stworzenie i realizacja długofalowej strategii sprzedażowej dla kluczowych klientów WP na terenie całej Polski.
Iga Wachowicz to ekspertka z blisko 20-letnim doświadczeniem w branży mediowej, specjalizująca się w rozwoju biznesu. Przez ostatnie 9 lat była związana z agencją Value Media, gdzie jako business development director odpowiadała za wzrost wartości współpracujących marek oraz budowanie trwałych relacji z klientami.
W swoim dorobku ma sukcesy w zarządzaniu zespołami oraz obsłudze kluczowych klientów z takich sektorów jak telekomunikacja, FMCG, retail czy nowe technologie – współpracowała m.in. z Orange, Hochlandem, Żabką czy iSpotem.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Dołącz do dyskusji: Dyrektorzy z TikToka i Value Media w Wirtualnej Polsce
smutna to prawda