Instytut Żywności i Żywienia promuje działania Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej
Instytut Żywności i Żywienia prowadzi w ostatnim kwartale tego roku działania promocyjne związane z funkcjonowaniem Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Kampanię przygotowały .bringMore advertising oraz dom mediowy MediaGroup.

Akcja odbywa się w internecie i jest podzielona na trzy odsłony, kierowane do różnych grup odbiorców ze wspólnym hasłem „żyJESZ zdrowo!”.
Pierwsza część „żyJESZ zdrowo dla siebie, żyJESZ zdrowo dla dziecka” uruchomiona z początkiem października, skierowana jest do kobiet w ciąży i ma na celu edukację prozdrowotną oraz promocję aplikacji Zdrowa Mama.

Druga odsłona, rozpoczęta w listopadzie, komunikuje bezpłatne konsultacje dietetyczne online, prowadzone przez ekspertów Instytutem Żywności i Żywienia.

Trzecia odsłona „Graj na zdrowie!” wystartowała na początku grudnia. Zachęca dzieci i młodzież do pobierania darmowej gry „Zdrowice”, która ma pomóc w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej.

W ramach tych działań przygotowano bannery, landing page oraz wysyłki mailingów i newsletterów.
Za przygotowanie kampanii odpowiadają agencja .bringMore advertising oraz dom mediowy MediaGroup.

Newsletter







Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 


Dołącz do dyskusji: Instytut Żywności i Żywienia promuje działania Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej