Nowość dla pasażerów linii LOT
Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają na pokłady samolotów wafelki wyprodukowane przez polską firmę Skawa. To pierwsza słodka przekąska opracowana na wyłączność dla LOT-u.

Polskie Linie Lotnicze LOT wzbogacają ofertę pokładową o wyjątkową przekąskę - wafelek stworzony specjalnie dla przewoźnika przez polską firmę Skawa. To pierwszy słodki przysmak opracowany na wyłączność dla LOT-u. Produkt będzie serwowany bezpłatnie na wybranych rejsach.
— Wafelek LOT, który już niedługo zaproponujemy naszym pasażerom to więcej niż tylko przekąska. Jest wyrazem dbałości o doświadczenia pasażera i wspierania polskich marek z tradycją. To kolejna nowość, wdrożona zgodnie z filozofią PLL LOT, polegającą na łączeniu nowoczesności z dziedzictwem oraz budowaniu pozytywnego doświadczenia podróży już od pierwszego kontaktu z obsługą na pokładzie. Jako narodowy przewoźnik nie tylko łączymy Polskę ze światem, ale świadomie wspieramy to, co lokalne. Od pokładu naszych samolotów po przestrzenie saloników biznesowych - współpracujemy z ponad 100 polskimi firmami, by pielęgnować i promować to, co najlepsze w polskiej jakości, smaku i designie — przekazała mediom Izabela Leszczyńska, dyrektor biura rozwoju produktu i customer experience w PLL LOT.
Wafelek dla korzystających z linii
Stworzony z myślą o pasażerach LOT-u, wafelek nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży - można go spróbować wyłącznie na pokładach samolotów narodowego przewoźnika. Powstał we współpracy z firmą Skawa, rodzimym przedsiębiorstwem z ponad 110-letnią historią produkcji słodyczy.
— Jesteśmy dumni, że nasze wafelki, sygnowane logo Skawa oraz PLL LOT, zadebiutują na pokładach narodowego przewoźnika. Partnerstwo naszych marek opiera się na wieloletniej tradycji i bogatym doświadczeniu. Wierzymy, że nowa przekąska uczyni podróż z PLL LOT jeszcze przyjemniejszą — dodał Waldemar Włazik, dyrektor sprzedaży ZPC „Skawa” S.A.
Czytaj także: Wyborczy sukces szkodzi biznesowi Mentzena
Dołącz do dyskusji: Nowość dla pasażerów linii LOT