Łukasz Walkiewicz na czele Automotyw.com
Łukasz Walkiewicz został redaktorem naczelnym serwisu motoryzacyjnego Automotyw.com (Open Mobi). To nowo utworzone stanowisko.
- Łukasz Walkiewicz jest pierwszym redaktorem naczelnym serwisu, na etapie rozwoju portalu nie było oficjalnej struktury - poinformowała nas Karolina Dobies z agencji PR more communications agency.
Walkiewicz związany jest z serwisem od początku jego istnienia. Odpowiadał za redakcję treści na stronę oraz zdjęcia i produkcję materiałów wideo. Wcześniej współpracował z Business Insider Polska, gdzie przez trzy lata rozwijał sekcję Motoryzacja. Był również prezenterem magazynu internetowego Auto, karierę rozpoczynał w otwockim „Tygodniku Regionalnym”.
„AutoMotyw jest projektem, którzy tworzą ludzie z pasją do czterech kółek, ale także otwarci na nowe technologie i świadomi sposobu konsumpcji współczesnych mediów. Najświeższymi wiadomościami ze świata motoryzacji chcemy więc dzielimy się z czytelnikami nie tylko na naszym portalu. Równolegle prowadzimy profile na Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Mamy też własny kanał na YouTube oraz aplikację mobilną” - mówi Łukasz Walkiewicz.
AutoMotyw.com to serwis motoryzacyjny „skierowany do ludzi ciekawych świata, otwartych na postęp i nowoczesne technologie powiązane z elektromobilnością i lifestylem”. Poza nowinkami technicznym oraz katalogiem samochodów i ich testów, czytelnicy znajdą w nim materiały poradnikowe z obszaru zmieniającego się prawa czy finansów.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Dołącz do dyskusji: Łukasz Walkiewicz na czele Automotyw.com