Google pokazał smartfony Pixel 10. Wydarzenie prowadził znany celebryta
45 mln osób może dostać odszkodowanie od Google'a
Netflix najbardziej angażuje na polskim TikToku. Allegro liderem oglądalności
Business Insider przed Inforem. Ale więcej popularnych serwisów gospodarczych ma inny wydawca
Kino Polska TV zarabia rekordowo. Chociaż Zoom TV pod kreską
Cyfrowy Polsat za podatkiem cyfrowym. Streaming podmywa płatną telewizję
Będą dwie kolejne edycje „Hotelu Paradise”
Kolejne zmiany dot. zespołu TVN24 BiS
Tygodniki opinii jak dzienniki: sprzedaż tylko w dół. Najwięcej straciły „Sieci”
Syndyk Getin Banku pozywa „Wyborczą” i Czuchnowskiego. Już wywalczył zabezpieczenie
Agora zarabia więcej z państwowych reklam. „Wracamy do stanu normalności”
„Gazeta Wyborcza” z rekordową liczbą subskrybentów. Druk ciągnie w dół
Sergiusz Geller w dziale marketingu właściciela marki Jacobs
Wedel z nowym dyrektorem technologii i transformacji cyfrowej
"NJU. Najprościej". Sieć promuje internet stacjonarny
pro/porcja z kolejnym projektem dla Huawei
Z TOK FM odchodzi szef publicystyki. Pracował ponad 20 lat
Zdrożeją reklamy w stacjach Grupy ZPR Media
TOK FM w nowej odsłonie internetowej. "Ta premiera jest krokiem milowym"
Radiowa Agora rośnie także poza reklamami. TOK FM z kolejnym rekordem subskrypcji
CK Mediator klientem WEC Communication
Marta Januszkiewicz communication managerką w monday group
Audi wybiera Big Picture
Michał Kwietniewski z awansem w Lighthouse
Mariola Chrzonszcz business development directorką w Kantar Polska
Generacja Z w social media. Jak radzą sobie z tym pracodawcy?
Za co klienci cenią dyskonty i hipermarkety?
Polacy coraz częściej wybierają piwa bezalkoholowe
Cyfrowa Polska: opłata reprograficzna to "podatek od nowoczesności”. Apel o pilne wstrzymanie prac
Apel w sprawie nowego szefa UKE. „Kluczowa jest jego pełna niezależność”
Synowie Zygmunta Solorza z czerwoną kartką w kolejnej spółce
T-Mobile Polska zarabia więcej. Przybyło ponad pół miliona klientów
Dino z zyskiem poniżej oczekiwań. Ma już prawie 55 tys. pracowników
Ceny w sklepach nadal rosną. Auchan najtańszy
Goniec ujawnił nagranie, które miało nie istnieć. Według szefa PZPN
Twórca ChatGPT o bańce AI: "Inwestorzy za bardzo się ekscytują"
Stanisław Soyka nie żyje. TVN przerwał festiwal
Autorka „Chłopek” dostanie więcej. Dogadała się z wydawcą
Dokument o Frizie i Wersow jesienią w kinach. Reżyserem były dyrektor programowy TVP
Nie żyje Andrzej Werner. Przez lata pisał w „Filmie na Świecie” i „Kinie”
Polscy internauci najchętniej ugościliby przy wigilijnym stole Kubę Wojewódzkiego, Donalda Tuska i Lecha Wałęsę – wynika z sondażu IMAS International. Wśród ludzi z mediów najbardziej pożądanymi gośćmi są gwiazdy TVN.
Trzy czwarte Polaków na kolacji wigilijnej zje potrawy przygotowane w domu – wynika z sondażu MillwardBrown SMG/KRC. Przyrządzaniem tych dań zajmą się przede wszystkim kobiety.
Ponad dwie trzecie Polaków deklaruje, że podczas przedświątecznych zakupów większą uwagę zwraca na jakość produktów – wynika z sondażu CeBRiS. Do marki takie znaczenie przywiązuje nieco mniej niż połowa respondentów.
Oczekiwania brytyjskich kobiet co do płatności na randce zdecydowanie zaskoczyłyby polskiego mężczyznę. Polak, przyzwyczajony, że płaci za piwo, które zamówi jego partnerka w Wielkiej Brytanii takim podejściem wzbudziłby sensację.
Rok 2010 pod lupą branży badawczej. Komentują: Agnieszka Sora (GfK Polonia), Arkadiusz Wódkowski (PTBRiO), Jerzy Głuszyński (TNS Pentor), Adam Czarnecki (ARC), Marcin Duma (Homo Homini), Paweł Ciacek (SMG/KRC), Katarzyna Mojsiewicz (PBS DGA).
Połowa dorosłych Polaków obawia się, że w przyszłym roku wzrosną koszty utrzymania – wynika z sondażu PBS DGA. Choroby boi się tylko co trzecia osoba.
Wojciech Giza objął stanowisko research managera w Grupie IQS. Poprzednio pracował w firmie badawczej Maison.
96 proc. polskich specjalistów PR deklaruje, że ich firmy czy agencje mają swoje profile na Facebooku - wynika z badania Millward Brown SMG/KRC. Monitoring social mediów prowadzi ponad połowa firm z branży PR.
Ponad 70 proc. ankietowanych Polaków niektóre dolegliwości leczy samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem. Niemal połowa badanych sięga po leki przeciwbólowe - wynika z raportu Ipsos.
54 proc Polaków w wieku 16-44 lat przynajmniej część rzeczy na Święta kupi w internecie - wynika z badania TNS OBOP. 42 proc. osób w sieci szuka pomysłów na prezenty.
Przeciętny Polak kupujący prezenty bożonarodzeniowe przeznaczy na nie w tym roku 344 zł – wynika z sondażu TNS Pentor. Oprócz tego świąteczne wydatki całej rodziny wyniosą średnio 559 zł.
Firma badawcza comScore uruchomiła swoje narzędzie badania rynku wideo online o nazwie comScore Video Metrix w Hiszpanii oraz czterech krajach Ameryki Południowej.
85 proc. polskich internautów planuje kupić prezenty świąteczne w sieci – wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Tylko 8 proc. z nich nie zamierza skorzystać w tym celu z Allegro.
97 proc. polskich internautów robi zakupy przez internet – wynika z badania UPC Polska. Kobiety najczęściej kupują w sieci odzież i biżuterię, a mężczyźni – sprzęt IT, RTV i AGD.
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje program „10 na 10…”, promujący wysokie standardy komunikacji spółek giełdowych z inwestorami. Badanie na potrzeby projektu przeprowadzi firma PBS DGA.
Interaktywny Instytut Badań Rynkowych wprowadził do swojej oferty badanie serwisów internetowych WebExperience. Łączy ono analizę twardych danych i opinii użytkowników.
Nowy image magazynu „Wprost” pod wodzą Tomasza Lisa wywołuje u konkurencji skrajne odczucia. Wszyscy są zgodni, że Lis uratował tytuł przed likwidacją. Podzielone są zdania co do sposobu tworzenia tygodnika i jego zawartości.
Firma badawcza Pentor zmienia nazwę na TNS Pentor. Rebranding ma podkreślać jej przynależność do sieci TNS.
Co czwarty posiadacz telewizora zamierza w ciągu najbliższych 18 miesięcy kupić odbiornik umożliwiający oglądanie trójwymiarowego obrazu.
Joanna Opoczyńska rozpoczęła pracę w Ipsosie. Będzie odpowiadać za rozwój badań marketingowych dla leków na receptę.
Zapisz się do newslettera