Frosta kolejny raz "mówi jak jest" (wideo)
Marka produktów mrożonych Frosta wraca z kolejną odsłoną kampanii reklamowej "Mówimy jak jest". Przygotowały ją Heimat Hamburg, TBWA i Zenithoptimedia.
W nowych spotach marka podkreśla zalety swoich produktów - brak dodatków do żywności oraz fakt, że produkty rybne powstają z dzikich ryb mrożonych tuż po połowie, z certyfikatem MSC.
W spotach promowana jest m.in. ryba z pieca w wersji z brokułami. Spoty emitowane będą w największych stacjach telewizyjnych (TVN i Polsat). Równolegle prowadzona będzie kampania na YouTube, Facebooku oraz na platformach VOD (ipla.tv, onet.pl i player.pl). Działania potrwają do początku grudnia.
Kreacje spotów oparte są na koncepcie niemieckiej agencji Heimat Hamburg, a ich adaptacją i produkcją w Polsce zajęła się warszawska agencja TBWA. Za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Zenithoptimedia.
Pierwsza odsłona kampanii "Mówimy jak jest" ruszyła jesienią ubiegłego roku. Przygotowały ją agencje TBWA, Zenithoptimedia, Jbcomm i OTO. Kolejna odsłona została zaprezentowana zimą tego roku.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: Frosta kolejny raz "mówi jak jest" (wideo)