Radosław Gołąb szefem Grupy Roboczej Digital Out-Of-Home w IAB Polska
Radosław Gołąb, dyrektor ds. rozwoju oferty digital w firmie reklamy zewnętrznej AMS, został wybrany na stanowisko szefa Grupy Roboczej Digital Out-Of-Home IAB Polska na trzecią kadencję.
Grupa ta, założona w IAB Polska w październiku 2021 roku, gromadzi reprezentantów firm z sektora cyfrowej reklamy zewnętrznej, mając na celu promowanie wiedzy oraz umożliwianie współpracy i wymiany doświadczeń w tej dziedzinie.
Radosław Gołąb z branżą reklamy online związany jest od ponad 16 lat. Poprzednio pracował w Gemius S.A. na stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu reklamowego. Zajmował się rozwojem produktu skierowanego do wydawców – adserwera AdOcean, dostępnego na 19 rynkach; odpowiadał za stworzenie oraz wprowadzenie na rynek AdOcean SSP. Oprócz tego prowadził szkolenia oraz wykłady dotyczące technologii programmatic i zarządzania kampaniami reklamowymi w internecie.
W AMS (od połowy 2020 roku) jako dyrektor ds. rozwoju jest odpowiedzialny za budowę i wdrożenie modelu sprzedaży oferty cyfrowej i rozwój oferty digital out-of-home w połączeniu z rozwiązaniami online.
Newsletter



Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku
Dołącz do dyskusji: Radosław Gołąb szefem Grupy Roboczej Digital Out-Of-Home w IAB Polska