Quebonafide promuje nową platformę komunikacyjną Żywca "Cho na Ż"
Raper Quebonafide w ramach promocji marki Żywiec obejmuje stanowisko młodszego specjalisty ds. Ż, na którym będzie wdrażał strategię promocyjną, zachęcając do "Cho na Ż".

Wszystko zaczęło się od wiralowego ogłoszenia o pracę, w którym Żywiec poszukiwał młodszego specjalisty ds. Ż. Odpowiedział na nie "Jakub z Ciechanowa", czyli popularny raper Quebonafide.
W ramach objętych obowiązków artysta będzie odpowiadał za nową linię bezalkoholowych piw smakowych Żywca: Żywiec Lemonż z nutą Cola 0,0%, Żywiec Grejpfruż z nutą Acai 0,0% oraz Żywiec Tropikaż z nutą Imbiru 0,0%.
Nowy młodszy specjalista ds. Ż w ramach swoich obowiązków wyruszy w Polskę, relacje znajda się w mediach społecznościowych rapera oraz w kanałach marki Żywiec.
"Cho na Ż" to nowa platforma komunikacyjna Żywca. Poprzednio przez osiem pięć lat działania reklamowe piwa Żywiec były oparte na koncesji kreatywnej „Chce się na Ż”, stworzonej przez agencję Ogilvy&Mather. Zeszłoroczna kampania stanowiła ilustrację sloganu: „Nie ma nic cenniejszego niż drugie Ż”.

Newsletter







Sales&More i Bank Pekao S.A. wkraczają do gry! Sukces kampanii „Jak nie teraz, to kiedy… wbijesz na wyższy level?”
Serwisy społecznościowe, których już nie ma. Czego nas nauczyły?
Będzie wielki powrót do „Szkła kontaktowego”?
Filip Chajzer ponownie w „Dzień Dobry TVN”. Kolejne powroty na jubileusz programu
Całodobowy kanał poświęcony Smerfom już nadaje po polsku 



Dołącz do dyskusji: Quebonafide promuje nową platformę komunikacyjną Żywca "Cho na Ż"