Grupa Przestrzeń dołącza do agencji obsługujących markę Tyskie
W ramach platformy „Jesteśmy na TY” marka Tyskie zrealizuje dwie kampanie: „Z pokolenia na pokolenie jesteśmy na TY” oraz „Kierowcy, jesteśmy na TY od Zera”. Agencja Przestrzeń, we współpracy z Polot, odpowiada za działania z zakresu digitalu, social mediów oraz współprace influencerskie, natomiast Rozgłos zajmuje się obsługą mediową działań PR.

Przestrzeń i Polot wesprą markę Tyskie (Kompania Piwowarska) w działaniach niestandardowych (digital, social media, aktywacje offline, OOH, współprace influencerskie) oraz szeroko pojętym PR. Dodatkowo Polot odpowiada także za moderację w wybranych kanałach marki, a agencja mediowa Rozgłos za mediową współpracę przy działaniach PR.
Oprócz agencji strategiczno-kreatywnej Przestrzeń, agencji digitalowej Polot, domu mediowego Rozgłos, w skład Grupy wchodzi jeszcze Wyraz (studio brandingowe), a wkrótce oficjalnie ogłosi swoje wejście na rynek kolejna.
W portfiolio Grupy są tacy klienci jak m.in.: Decathlon, Google, OLX, Knorr czy Kompania Piwowarska.
Dołącz do dyskusji: Grupa Przestrzeń dołącza do agencji obsługujących markę Tyskie